Contact

Emilian SRL
Adresă: DN 1, km 302+545, Sibiu (lângă Podul de Centură)
tel: 0269 213 637
fax: 0269 560 730

Receptie Dacia

Orlandea Adrian
tel. 0731 310 404
0269 213 637 int.138
e-mail: adrian.orlandea@emilianservice.ro

Ienciu Lucian
tel. 0731 310 403
0269 213 637 int.122
e-mail: lucian.ienciu@emilianservice.ro

Receptie Renault

Popa Vasile
tel. 0731 310 407
e-mail: vasile.popa@emilianservice.ro

coordonator tehnic Renault Craciun Darius
tel. 0731 310 406
e-mail: darius.craciun@emilianservice.ro

Service

Sef service Toma Gheorghe
tel. 0731 310 408
0269 213 637 int.133
e-mail: gheorghe.toma@emilianservice.ro

VN/VO

Director vanzari Campean Milica
tel. 0731 310 410
0269 213 637 int.111
e-mail: milica.campean@emilianservice.ro

Consilier vanzari Jiman Flavius
tel. 0731 310 412
0269 213 637 int.114
e-mail: flavius.jiman@emilianservice.ro

Consilier vanzari Huzu Alin
tel. 0731 310 411
0269 213 637 int.113
e-mail: alin.huzu@emilianservice.ro

Piese

Director vanzari piese auto Ghigolea Dragos
tel. 0731 310 402
0269 213 637 int.144
e-mail: dragos.ghigolea@emilianservice.ro

Consilier vanzari piese schimb Bulgaru Sorin
tel. 0731 310 415
0269 213 637 int.116

ITP

Inspector ITP Francu Viorel
tel. 0731 310 409
0269 213 637 int.177
e-mail: itp@emilianservice.ro

RECLAMATII

office@emilianservice.ro

Conducere

Director General Stefan Dorian
tel. 0269 213 637 int.101
contact.php